Ruční mlýnek na kávu Lodos Temp, bílý

 
 

Lodos Temp má nejjednodušší provedení, čemuž odpovídá jeho nízká cena. Je vyroben z plastu, mlecí kameny jsou však z kvalitní oceli. Jeho tělo velmi dobře padne do ruky. Vhodný spíše pro mletí menšího množství kávy – jeden až dvě porce. Mlýnek je k dostávání ve dvou barevných provedeních- bílá nebo černá. Taktéž, jako u jiných výrobků firmy LODOS s.r.o., platí 10-letá záruka.

 

 

Dostupnost Skladem
Cena 245,45 Kč bez DPH
297 Kč    
Značka LODOS s.r.o.
Kategorie MLÝNKY NA KÁVU
 

Firma LODOS s.r.o. neboli LOmnickéDOmácí Strojky byla založena již v roce 1923 bratry Ouhrabkovými.  Jejich posláním bylo vyrábět strojky, které budou plně odpovídat známým zahraničním značkám. Což se jim podařilo a dnes je tato značka známá téměř po celém světě.

Mletí uvnitř mlýnku zajišťuje ocelový frézovací strojek, který se vyrábí na automatických strojích a je odborně kalen. Právě tento způsob výroby zajišťuje dlouhou životnost používání. Firma Lodos poskytuje 10-letou záruku, avšak při správném užíváním bude tento milý pomocník výborně fungovat dlouhá desetiletí.

Podle způsobu přípravy kávy je možné měnit stupeň mletí od velmi jemného až po hrubé mletí a to seřízením kovové regulační matky nebo šroubu v horní části mlýnku.  Záleží pouze na vaší chuti.

Vyrobeno v ČR

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.