Mlýnek na kávu LODOS 1947

 
 

Ruční mlýnek značky LODOS, který svým designem i použitím představuje starou dobrou ruční práci. Každý kus představuje originál. Jedná se o velmi bytelného pomocníka v přípravě kávy, který vám pomele jakkoli upraženou kávu přímo do „šuplíčku“. Je ideální pro ty, kteří chtějí velmi kvalitní mlýnek za rozumnou cenu.

Dostupnost Objednáno
Cena 792,56 Kč bez DPH
959 Kč
Značka LODOS s.r.o.
Kategorie MLÝNKY NA KÁVU
Položka byla vyprodána...
 

Firma LODOS s.r.o. neboli LOmnické DOmácí Strojky byla založena již v roce 1923 bratry Ouhrabkovými.Jejich posláním bylo vyrábět strojky, které budou plně odpovídat známým zahraničním značkám. Což se jim podařilo a dnes je tato značka známá téměř po celém světě.

Mlýnek Lodos vzor 1947 je vyroben z tmavě lakovaného bukového dřeva v kombinaci s kovovými prvky ve stříbrné barvě. Mletí uvnitř zajišťuje ocelový frézovací strojek, který se vyrábí na automatických strojích a je odborně kalen. Právě tento způsob výroby zajišťuje dlouhou životnost používání. Firma Lodos poskytuje 10-letou záruku, avšak při správném užíváním bude tento milý pomocník výborně fungovat dlouhá desetiletí.

Podle způsobu přípravy kávy je možné měnit stupeň mletí od velmi jemného až po hrubé mletí a to seřízením kovové regulační matky nebo šroubu v horní části mlýnku. Záleží pouze na vaší chuti.

Vyrobeno v ČR

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.